Wśród listy usług firm pożyczkowych można znaleźć oferty pożyczek długoterminowych. Udzielają ich nie tylko banki, ale także organizacje mikrofinansowe. Początkującym trudno jest uzyskać tego typu zobowiązanie kredytowe, zwykle udzielane jest ono po spłaceniu pożyczki testowej na minimalną kwotę. Środki można przelać na kartę bankową lub konto. Oprocentowanie pożyczek długoterminowych może być czasem nawet korzystniejsze niż zwykłe i być niższe niż 1-2% dziennie.

POŻYCZKA DŁUGOTERMINOWA – CO TO JEST? Pożyczki długoterminowe – nowa usługa firm kredytowych . Pozwala pożyczkobiorcom uzyskać duże kwoty kredytu na długi czas i spłacać zadłużenie w równych ratach przez kilka miesięcy.

Najczęściej firmy pożyczkowe pożyczają pieniądze online na niewielkie kwoty i terminy. Mniej ryzykowne jest wydawanie środków bez sprawdzania historii kredytowej i tylko na podstawie paszportu. Mogą istnieć wyjątki dla stałych kredytobiorców: kwota pożyczek długoterminowych może sięgać. Jeśli pożyczkobiorca zaciągnął już w firmie pożyczkę na kartę i terminowo spłacał zadłużenie, wierzyciel oznacza go jako dobrego klienta. W przyszłości ma wszelkie szanse na otrzymanie większej ilości pieniędzy.

Znalezienie oferty pożyczki długoterminowej dla początkujących jest trudne – organizacje pożyczka rzadko mają takie oferty i nie reklamują ich na swoich stronach. Takie usługi są najczęściej popularne w bankach, gdzie można wziąć kredyt na okres od 12 miesięcy do kilku lat. Jest całkiem prawdopodobne, że można stawiać indywidualne warunki i uzyskać zobowiązanie „dla siebie” aplikując osobiście.

ZALETY KREDYTU DŁUGOTERMINOWEGO W FIRMIE POZABANKOWEJ

Wielu zwraca się do instytucji kredytowych nie tylko z powodu odmowy banku. Uzyskanie pożyczki ma swoje zalety:

 • Uproszczona procedura. Z obowiązkowych dokumentów tylko paszport i numer NIP.
 • Szybkość reakcji wierzyciela i pozyskanie pieniędzy.
 • Otrzymane środki możesz wydać według własnego uznania i na dowolne potrzeby.
 • Uproszczona procedura przedłużenia w przypadku trudności finansowych i braku możliwości terminowej spłaty zadłużenia.

JAK UDZIELANE SĄ POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Usługę mikrokredytu na kilka miesięcy można zawrzeć zdalnie. Nie jest konieczna wizyta w oddziale i składanie dokumentów osobiście. Ale nie jest łatwo znaleźć takie oferty – tylko 5-6 firm jest gotowych świadczyć usługi dla klientów na takich warunkach. Opłata za każdy dzień takiej pożyczki wyniesie 1-2% całkowitej kwoty.

Aby ubiegać się o długoterminowy pożyczka online na kartę, skorzystaj z poniższych zaleceń:

 • Przeczytaj opis oferty organizacji i przejdź do serwisu.
 • Starannie wypełnij wszystkie pola kwestionariusza, zapisz dane w Koncie osobistym.
 • Zaznacz żądaną kwotę i dogodny termin spłaty zadłużenia na kalkulatorze.
 • W kolumnie „Metoda wypłaty” określ kartę bankową lub inną odpowiednią opcję.
 • Wyślij zapytanie do firmy. Poczekaj na SMS z kodem dostępu i wprowadź cyfry, aby potwierdzić wniosek. W niektórych firmach musisz potwierdzić swój numer już na samym początku procedury.

Poczekaj na pieniądze na karcie. Jeśli karta bankowa jest oznaczona, pieniądze są zwykle natychmiastowe. Przelewy realizowane są przez całą dobę, z wyłączeniem weekendów i świąt. Ale wierzyciel nie odpowiada za szybkość przelewu przez bank, który jest właścicielem karty. Możesz również otrzymać pieniądze w gotówce w oddziale.
W niektórych firmach istnieje możliwość bezpłatnego udzielenia mikrokredytu. Nie będzie jednak możliwości pożyczenia pieniędzy na dużą kwotę na 0 proc. – tylko na okres do 30-35 dni. Ważnym warunkiem świadczenia usługi jest terminowa spłata zadłużenia. W przeciwnym razie wierzyciel obciąży pożyczkobiorcę pełną należną kwotą wraz z odsetkami, odsetkami i karami.

DODATKOWE DOKUMENTY DO KREDYTU NA DUŻĄ KWOTĘ

Zwykła chwilówka i pożyczka długoterminowa różnią się tym, że pożyczkodawca ma prawo do uzyskania dodatkowych gwarancji. Im większa kwota, tym większe ryzyko.

Zaciągając pożyczkę na dużą kwotę, trzeba być przygotowanym na to, że potrzebne będzie zaświadczenie z miejsca pracy lub dane od pracodawcy. Pracownik dzwoni do miejsca pracy pożyczkobiorcy i sprawdza, czy rzeczywiście tam pracuje. Najczęściej pyta o swoje stanowisko i jakie ma dochody.

Zdjęcie z paszportem w ręku to dodatkowy etap weryfikacji danych klienta. Zwykle taki środek jest konieczny, aby uniknąć otrzymania pieniędzy za cudze dokumenty. Wierzyciel porówna wygląd osoby ze zdjęcia iz paszportu. W przypadku odmiennego wyglądu możliwe są dodatkowe kontrole lub odmowa udzielenia pożyczka przez internet.

Do otrzymania pieniędzy w długach potrzebne są również dane osób bliskich i krewnych. Powodem jest komunikacja z kredytobiorcą, jeśli przestanie on kontaktować się z organizacją kredytową. W przypadku opóźnień możliwe są telefony w celu ustalenia kontaktu z dłużnikiem i zmuszenia go do uregulowania zobowiązań.

CZY KREDYT DŁUGOTERMINOWY JEST MOŻLIWY PRZY ZŁEJ HISTORII KREDYTOWEJ? Zniszczona historia kredytowa to powód do niepokoju. Nie jest to jednak powód do rezygnacji. Przy udzielaniu pożyczki długoterminowej rating ma znaczenie tylko w sytuacji, gdy klient potrzebuje dużej kwoty w ramach limitu. Jeśli potrzebujesz pożyczyć do 10 000 hrywien, firma finansowa „przymyka oczy” na nadszarpniętą reputację.

Jeśli pożyczkobiorca ma czas, można uzyskać pożyczkę krótkoterminową. W ten sposób w pliku kredytowym zostanie wpisany dodatkowy pozytywny wpis, który może poprawić ocenę klienta. A po pomyślnej spłacie zwiększą się szanse na uzyskanie kredytu na większą kwotę i na dłuższy okres.

JAK WYBRAĆ KREDYT DŁUGOTERMINOWY? Wiele osób uważa, że ​​wybór pożyczki na większą kwotę jest łatwy. Ale są tutaj niuanse, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze. Uwaga poświęcona klientowi zaoszczędzi mu pieniędzy i nerwów.

 • Aby zaciągnąć zobowiązanie finansowe na 3-4 miesiące przestudiuj kilka ofert firm.
 • Jeśli masz czas, wypełnij kilka kwestionariuszy jednocześnie.
 • Dokładnie przestudiuj każdy zatwierdzony wniosek, porównaj warunki, aby wybrać najlepszą ofertę.
 • Poznaj wszystkie kary i prowizje za naruszenie harmonogramu płatności. Wysokie kary mogą znacząco zmienić koszt korzystania z pożyczek.
 • Skorzystaj z kalkulatora kredytowego, aby obliczyć korzyści z użytkowania. Być może duże kwoty zdezorientują klienta i nie zauważy on wzrostu oprocentowania.

ILE PŁACĘ ZA KREDYT NA KARTĘ? Każda pożyczka ma stałą stopę procentową. Jest oznaczony literami APR. Prawo w żaden sposób nie reguluje tych wartości procentowych. Dlatego każdy wierzyciel określa je indywidualnie. Również ogólna prowizja może obejmować opłatę za ubezpieczenie pożyczka bez zaświadczeń. W takim przypadku usługę można łatwo wyłączyć jeszcze przed podpisaniem umowy.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT DŁUGOTERMINOWY BEZ ODMOWY? Pomimo lojalności wobec kredytobiorców zdarzają się błędy, których MIF nie wybaczają.

Źle wypełniony kwestionariusz. Wszystkie dane są sprawdzane przez algorytm, który nie bierze pod uwagę czynnika ludzkiego. Tak więc nawet jedna nieścisłość w słowie spowoduje odpowiedź negatywną.

Ukryte informacje. Bez względu na to, jak bardzo starasz się ukryć swój zły kredyt, system przegryzie wszystkie kłamstwa. W końcu jego algorytm opiera się nie tylko na danych paszportowych, ale na wszystkich elektronicznych informacjach o tobie. Głównym źródłem jest Biuro Kredytowe.

PŁATNOŚĆ NA CZĘŚCI – ZALETY KART RATYLNYCH. Tak naprawdę, korzystając z karty ratalnej w sposób bezgotówkowy i terminowo spłacając zadłużenie, można całkowicie wyeliminować nadpłatę odsetek. Dlatego karta ratalna nie będzie zbędna. Z reguły nie trzeba płacić za jego utrzymanie. Niech będzie z tobą na wszelki wypadek.

Trzeba tylko pamiętać, że karta ratalna nie wszędzie się sprawdza. Nie ma potrzeby przelewania z niego pieniędzy na inne konta. I zawsze trzymaj się w garści, nie dopuszczając do opóźnień.